EUR/USD 1. 8. 2016

EUR/USD 1. 8. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Pátek byl ovlivněn makroekonomickými reporty. Největší dopad měly ty americké, které vyšly jako nepříznivé pro dolar a trh si to tak také přebral. Důsledkem byl impulzivní pohyb nahoru až k high pobrexitovské distribuce. Toto high cenu prozatím nepustilo.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

 

Dnes očekáváme alespoň zpočátku dne korekční aktivitu, která má za cíl otestovat minimálně high pátečního nezdravého pohybu 1,115. Pokud jej překoná, bude trh ne nejlepší cestě otestovat také swingové high 1,1121 popřípadě low celé LVN pár pips pod ním.

Pokud korekční aktivita nenastane nebo pokud odrazí high LVN 1,115, čekáme pokus kupců o další test pátečního high.

Celý den by ale měl být klidný, ve znamení konsolidace po minulém týdnu. Jisté fundamenty však na odpoledne rovněž čekáme, jejich dopad by vška neměl být zdaleka tak silný jako v pátek.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 1. 8. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!