EUR/USD 1. 9. 2015

EUR/USD 1. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Pondělí naplnilo svůj rys statisticky nejklidnějšího dne týdne (související statistiky připravujeme) a vytvořilo takzvaný inside day. To znamená, že celé jeho rozpětí se nachází uvnitř rozpětí pátečního. V rámci pátečního profilu se dala rozlišit jen jedna zajímavá úroveň, kterou trh testoval (LVN 1,1214*). Ta nakonec příliš zajímavé umístění vstupu do obchodu nepřinesla, případná long pozice však mohla být zlikvidována beze ztráty. Slušnou práci opět předvádí asijská seance, která zvládla pohyb přes 60 pips vzhůru.

Dnes budeme pravděpodobně otevírat opět u pátečního VPOCu, jako úroveň pro vstup bychom ho tedy neuvažovali. Co je ale důležité, že je to mimo včerejší rozpětí, a tak podle metodiky očekáváme zpočátku reakční prodeje. Úrovně nad cenou se oproti včerejšku nemění, pod cenou přibylo včerejší high, které bude pro kupce důležité udržet. Pokud bude proobchodováno, hrozí, že bude proobchodován celý včerejší zhuštěný profil. Celkově by den mohl být relativně klidný podobně jako včera, jelikož se tento týden očekávají nové důležité cenotvorné informace.

Ekonomický kalendář je dnes poměrně plný, buďte proto ostražití v tradiční časy vyhlašování. Stěžejní fundamenty tohoto týdne nás však čekají až v dalších dnech.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!