EUR/USD 10. 1. 2017

EUR/USD 10. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera jsme počítali s brzkým otestováním úrovně 1,0556. To se stalo a úroveň prakticky na pip odrazila a poslala cenu níže. Předpokládali jsme, že by cena při tomto scénáři mohla dojít až k 1,05. To se však nepotvrdilo, trh se začal “cukat” již dříve, což byl signál, že prodejci nejsou dostatečně přesvědčení. Následoval tedy pohyb vzhůru, proražení 1,0556, ze které se posléze stal dobrý support. Jako z učebnice tradingu.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes má trh nadosah vytvoření nového high. Ještě před tím by mohl znovu otestovat 1,0559, což je včerejší zajímavá LVN. Proražení aktuálního high 1,0617 ovšem rovněž nebude jednoduché. Z informací, které poskytlo páteční NFP lze usuzovat, že se tam nacházejí silní prodejci.

Pokud bude LVN proražena, trh bude chtít pravděpodobně otestovat ještě oblast kolem 1,05345. Poblíž této úrovně se nachází jak včerejší VPOC, tak kvalitní LVN, úroveň proto může být velmi silná a může se jednat o dnešní low.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 10. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!