EUR/USD 10. 11. 2015

EUR/USD 10. 11. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Zpočátku se zdálo, že trh pomalu vyšplhá otestovat a vyplnit LVN vzniklou pátečním prodejním pohybem. To se podařilo jen z malé části, když přišel další poměrně rychlý prodejní pohyb, který skončil uvnitř páteční rovnovážné oblasti. Následován byl ale nákupním pohybem, který vrátil cenu do původních úrovní. Trh se tak spíše jen dočasně zhoupl k nižším hodnotám.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Stále věříme, že slabé páteční struktury by měly být před dalším pohybem níže otestovány. Hypotéza se proto příliš neliší od včerejší. Na případné cestě vzhůru ovšem dnes stojí VPOC 1,0771, kterým budeme moci změřit aktivitu kupců. Pokud jej budou schopni spolu s včerejším high bez problému překonat, můžeme čekat testy vyšších úrovní. Pokud ale s průrazem budou problémy, značí to, že prodejci jsou stále silní a mohou iniciovat další prodejní pohyb.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 10. 11. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!