EUR/USD 10. 11. 2016

EUR/USD 10. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší den na Euru se s rozpětím 400 pips může téměř rovnat dni Brexitu. Pohyb je samozřejmě důsledkem vstřebávání výsledku amerických prezidentských voleb. Přestože nad ránem dolar oslaboval, nakonec jako by trh změnil názor na Donalda Trumpa a dolar začal posilovat. Zdálo se, že cena nakonec skončí někde na původních úrovních, ale nakonec se vydala ještě dál a blíží se k nedávným několikatýdenním low.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes by se trh měl vracet do svých kolejí. Stále však trvá varování před možností silných pohybů s tím jak doznívají povolební reakce. Celkové rozpětí by mělo být vyšší, než je čtvrteční průměr.

Již můžeme identifikovat některé úrovně, na které by trh mohl reagovat. Například včerejší VPOC 1,0942, od kterého by mohl pokračovat výprodej. Ten by se mohl zastavit na včerejším low nebo na low předchozího swingu 1,08875 či dalšího swingu 1,086.

Možná je také reakční nákupní aktivita, která by mohla dosáhnout na 1,09895, což je včerejší zajímavá LVN.

Buďte ve střehu, neboť trh si stále může hledat novou rovnovážnou úroveň.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 10. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!