EUR/USD 10. 12. 2015

EUR/USD 10. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Předpoklad připravenosti na další růst byl bez pochyby potvrzen. Včera jsme měli tu čest s nádherným trendujícím trhem. Z pohledu aukce se však nejedná o vyloženě trendový den, ale spíše normální varianta normálního dne. Pro trendový den by v profilu muselo být zřetelných více distribucí a LVN. Máme však zřetelné jen dvě. Překonání čtvrtečního high bylo poměrně bouřlivé, ale podařilo se.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Slušelo by se otestovat a opravit alespoň LVN 1,0957, kterou jsme včera zanechali a která se zhruba shoduje se čtvrtečním high. Pokud se ozvou prodejci a budou chtít větší pokles ceny, pak budou směřovat alespoň k VPOC 1,0918. Jinak vidíme jasné přesvědčení kupců, a tak pokud se nic nezmění, trhu nic nebrání ve vytváření nových high.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 10. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!