EUR/USD 10. 3. 2016

EUR/USD 10. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Dopolední část včerejšího obchodování potvrdila hypotézu otestování pondělního NVPOC. Test proběhl na tick přesně, pro vstup agresivních kupců to však ještě bylo málo. Po reakci se trh ještě vrátil zónu znovu otestovat, mírně ji prorazil a teprve s americkou seancí přišli agresivní kupci a vytáhli cenu až do úterního rozpětí. Tím vytvořili hlubokou hlavní LVN, jež však byla ještě toho dne a v noci testována.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

High zmíněné včerejší LVN a včerejší VPOC budou hrát důležitou roli v dopoledním obchodování. Ani jedna úroveň nebude chtít cenu pustit za sebe a pravděpodobně nebudou v trhu takoví obchodníci, kteří by měli snahu je prorazit, maximálně jen o několik pips. Důvodem je dnešní očekávaná ECB. Ať už překvapí nebo nepřekvapí, odpoledne nás čeká vysoká volatilita a neznámý pohyb ceny. Buďte opatrní.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 10. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!