EUR/USD 10. 5. 2016

EUR/USD 10. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší hypotéza klidného, spíše prodejního dne se naplnila. VPOC předchozího dne 1,14235 byl téměř otestován ještě před devátou hodinou, poté se trh podíval k nižším hodnotám. K úrovni 1,13565 se prozatím nepodíval, ale na cestu vykročil v asijské seanci.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes předpokládáme dokončení včerejší hypotézy, tedy dotestování úrovně 1,13565. Včera se také vytvořil zajímavý VPOC, který by mohl posloužit jako dobrá rezistence. Pokud se tak stane, prodejci mají volnou cestu směrem k 1,13. Pokud se tak nestane, čekáme pomalý pohyb uvnitř aktuální distribuce ohraničené úrovní 1,14475. Cestou však pozor na důležitou rezistenci 1,14235.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

 

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 10. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!