EUR/USD 10. 8. 2016

EUR/USD 10. 8. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

1,11 opět hrála hlavní roli. Je vidět, že psychologické úrovně jsou stále oblíbené. Nejprve ji trh otestovat zespoda. Byla odmítnuta, ale nové low prodejci vytvořit nezvládli. Následný pohyb kupců již 1,11 prošel hladce. Co muselo následovat byl test 1,11 shora, a tak se také stalo. Zajímavý pohyb vzhůru následoval ještě v noci, podpořen fundamenty.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Otevření s gapem vždy hrozí příchodem reakční aktivity, v tomto případě prodejní. Ta by měla otestovat alespoň včerejší high nebo 1,11. Na těchto úrovních by měli dorazit kupci. Jejich cíl v podobě zaplnění LVN, která zbyla po pátečním NFP, byl již splněn. Dalším cílem tak je až 1,11885.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 10. 8. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!