EUR/USD 11. 1. 2016

EUR/USD 11. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Pátek byl ve znamení NFP – nejsledovanější statistiky amerického trhu práce. Reakce na výsledek statistiky byla zajímavá. Bezprostředně byl trh odeslán přímo na úroveň 1,08. Postupně byly ale výsledky přehodnoceny a dlouhodobějším výsledkem byl pokles dolaru, tedy růst eura. Co trh nestihl v pátek, dokonal v asijské seanci, kde zasáhl dokonce dlouho očekávanou LVN 1,0963. Od ní se prozatím odrazil zase zpět.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Pokud se sentiment od pátku nezměnil, trh by měli dále kontrolovat kupci. Jejich cílem by se mohlo stát střednědobé high 1,0993. Ještě předtím je možná dočasná reakční aktivita na páteční VPOC 1,08715. Pokud se prodejci probojují pod tento VPOC, pak se původní hypotéza stává neplatnou a trh se může odhodlat k dalšímu testu úrovně 1,08, jelikož tato oblast stále není ideálně proobchodovaná. Pondělí by mělo být klidné, nasvědčuje tomu i téměř prázdný ekonomický kalendář.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 11. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!