EUR/USD 11. 1. 2017

EUR/USD 11. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Obě naše nejbližší úrovně byly včera s vysokou přesností otestovány, leč v opačném pořadí, než jsme očekávali. Aktuální swingové high 1,06175 bylo opět razantně odmítnuto a stále jej tak musíme považovat za silné. Poté dobře zafungovala LVN 1,0559, která dobře odrazila, nakonec se k ní ale cena vrátila a našla tam svou rovnovážnou úroveň. V této oblasti budeme také otevírat.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes máme opět vyrovnané šance na obě strany. To máme samozřejmě vždy, myšleno je ale to, že dle našeho názoru je nákupní vývoj stejně pravděpodobný jako ten prodejní. Včera se vyvinul velmi zajímavý VPOC 1,0596, na který by cena měla v případě pohybu vzhůru reagovat. Po reakci může dojít k dalšímu testu aktuálního high.

Pokud se trh vydá k nižším cenám, upozorňujeme stále na zajímavou oblast kolem 1,05345. Tam se nachází jak netestovaný VPOC, tak i zajímavá hluboká LVN.

 

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 11. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!