EUR/USD 11. 10. 2016

EUR/USD 11. 10. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Předpoklad inside day se včera potvrdil, přestože analýza jako taková příliš nevyšla. LVN 1,11615 působila, ale až po korekci jako rezistence. Celkově byl den výrazně klidnější, ale přesto byla aktivita nakloněna jedné straně – prodejní. V průběhu asijské seance jsme se dokonce dostali k aktuálnímu swingovému low.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Otevření v takovéto oblasti dává na výběr ze dvou aktivit. Iniciativní, která by měla prodejce dovést k důležitému low 1,1106. Toto low dosud nebylo úspěšně proraženo, proto pokud se tak stane, může se objevit nová, ještě silnější prodejní aktivita.

Druhou variantou je aktivita reakční, která takto nízké ceny opět odmítne a bude testovat vyšší. Za otestování by měla stát LVN 1,11435, která je v trhu již dlouho a ani včera nebyla uspokojivě vyplněna.

Zdlouhodobého hlediska však směřujeme dolů, proto pro tento směr dáváme dnes vyšší pravděpodobnost. Zásadní fundamenty nás dnes nečekají.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 11. 10. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!