EUR/USD 11. 11. 2016

EUR/USD 11. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera se hypotéza krásně potvrdila, museli jsme však stále čelit poměrně vysoké volatilitě. Nejprve se trh odrazil od VPOCu předchozího dne, aby pokračoval ve výprodeji. Zastavil se o předpokládanou 1,08875, provedl korekci k předchozímu low a pokračoval k 1,086, kam úplně nedošel a zůstal se volatilně pohybovat v nové distribuci. Zdá se, že zde cena byla přijata jakožto definitivní výsledek prezidentských voleb.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes proto očekáváme definitivní zklidnění trhu, který si našel svou novou cenu. Trh by mohl zůstat v rozpětí 1,08355 – 1,0942 s mírnou vyšší pravděpodobností pro pokles ceny. Zajímavou úrovní, která tuto pravděpodobnost upřesní, je jak jinak než včerejší VPOC 1,08905. Korekci by mohla přinést včerejší nedosažená 1,086 a cílem prodejců je 1,08355.

V případě agresivních prodejců může po překonání 1,08355 přijít i další impulzivní výprodej, jelikož se tak cena ocitne pod důležitým low z denního grafu.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 11. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!