EUR/USD 11. 12. 2015

EUR/USD 11. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Včera do trhu přecijen vstoupili prodejci a smazali téměř celý středeční uptrend. LVN v okolí 1,0957 trh přijal, vyplnil a setrval zde do konce dne. To svědčí o shodě kupců a prodejců na aktuální ceně. Shoda přetrvává až do dnešního rána. Pravděpodobnost, že přetrvá i nadále je však nízká. Profil včerejší seance je kvalitní, zatížený na spodní stranu a připomíná tvar písmene d.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Je vidět, že prodejci jsou v oblasti aktivní a nebudou chtít kupcům dovolit vytvoření nového high. Pod cenou zůstala ještě jedna úroveň, nad kterou jsou kupci v relativním bezpečí, a to gap 1,0903. Nad cenou může být překážkou pro kupce středeční VPOC 1,10185 a silné high. V ekonomickém kalendáři dnes nalezneme několik událostí, které mohou trhem značně pohnout.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 11. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!