EUR/USD 11. 3. 2016

EUR/USD 11. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera se zrak všech traderů a investorů pochopitelně upíral směrem k ECB. Ta skutečně snížila základní sazbu na 0 %. Přestože se tento krok očekával, na trzích způsobil velký poprask. V bezprostřední reakci trh klesl o více než 100 pips. Po začátku konference však trh začal ocenění přehodnocovat, a to růstem téměř 400 pips. I přesto, že se jedná o extrémní pohyb, nebylo překonáno rozpětí z 3. prosince loňského roku. Extrémní volatilita a nízká likvidita trvala až do večera.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Jako vždy, i tentokrát je obtížné hodnotit trh, který je pod vlivem významných fundamentálních událostí. Po extrémních pohybech se nabízí korekce, v případě pohybů hnaných fundamenty to však není tak časté, neboť fundamentální důvodu pro změnu ceny mohou být silnější. Z pohledu aukce by se trh měl snažit opravovat slabé struktury. Těch však ve včerejším trhu překvapivě není mnoho. Nacházíme LVN 1,1098 a dále až LVN v již dřívější mikrokompozitní LVN kolem 1,09865. V tuto chvíli se již zdá, že cena míří k první jmenované.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 11. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!