EUR/USD 11. 5. 2016

EUR/USD 11. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší první hypotéza byla naplněna. Trh skutečně v první části dne dotestoval úroveň 1,13565, a to téměř přesně na tick. Následný odraz vypadal pro kupce slibně, ale na úroveň 1,14235 již síla nebyla, a tak se cena vrátila opět téměř ke svému dennímu low.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Otevření se chystá poblíž včerejšího VPOC. Trh aktuálně není nikterak dravý, pomaličku si vyklesává. Pokud tato mírná převaha prodejců bude přetrvávat, lze čekat vytvoření nového low a následně využití úrovně 1,13565 jako rezistence. Přijdou-li ke slovu kupci, což poznáme proražením včerejšího high, lze čekat test 1,14235 a poté spíše nejasný pohyb v okolí této úrovně. Před obchodováním nezapomeňte na ekonomický kalendář, kde najdeme několik zajímavých událostí. Žádná z nich by však neměla zásadně vývoj na trhu ovlivnit.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 11. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!