EUR/USD 11. 7. 2016

EUR/USD 11. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Pátek splnil předpoklady vývoje, které se řídily vyhlašováním jedněch z nejočekávanějších amerických makroekonomických reportů měsíce. Do vyhlášení byl trh klidný a respektoval úroveň 1,1058. Po vyhlášení trh nenabral jasný směr, ale po dlouhou dobu byl jako na houpačce při extrémní volatilitě. Výsledkem byl menší pokles ceny pod 1,1058, kterou posléze trh respektoval zespoda a vytvořil na ní LVN mezi dvěma distribucemi.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

1,1058 bude stále hrát důležitou roli i ve dnešním vývoji. Pokud prodejci udrží cenu pod ní, mohou se vydat otestovat nižší stranu pobrexitovské distribuce, tedy low 27.6. Nemusí být otestováno dnes, přesto by tímto směrem trh měl pozvolna směřovat. Pokud se úroveň nepodaří udržet, čekáme klidný pohyb do 1,11115. Je pondělí, neměly by nás tedy čekat žádné trendy ani impulzivní pohyby.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 11. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!