EUR/USD 11. 8. 2016

EUR/USD 11. 8. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Reakční aktivita se nezvládla prosadit, oproti našemu předpokladu. Místo toho nastoupili agresivní kupci a začali plnit svůj cíl, o kterém jsme psali. Cílem se měla stát úroveň 1,11885 a skutečně, jedná se o včerejší high. V noci jsme tentokrát zaznamenali postupný downtrend.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Včerejší pohyb nevnímáme jako zdravý, a tak stále budeme čekat, zda se projeví prodejci schopní otestovat dnes přinejmenším LVN 1,1151, ale v blízké budoucnosti také 1,1123, které jsme se nedočkali včera.

Až přijde nákupní aktivita (pokud vůbec), tak by na včerejší high neměla reagovat vůbec nebo jen nepatrně, jelikož toto high lze pro svou proobchodovanost považovat za velmi slabé. Místo toho se opodál nachází netestovaný VPOC a psychologická úroveň 1,12.

Odpoledne nás čekají fundamenty z amerického trhu práce se středně důležitou významností.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 11. 8. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!