EUR/USD 11. 9. 2015

EUR/USD 11. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Včera jsme nevyřkli ohledně EUR/USD žádnou jasnou hypotézu. V londýnské seanci se trh skutečně nervózně vrtěl, střídaly se swingy nahoru a dolů bez jasného rozpětí. První jasný impulz přišel až v odpoledních hodinách, kdy do trhu vstoupili iniciativní kupci jako reakce pravděpodobně na fundamentální událost. Ti vyhnali cenu až k high, které je shodné s high z 2. září. Až do konce seance se potom lépe dařilo kupcům. Uvidíme, jestli jim to vydrží i nadále.

Velké včerejší pohyby jako byl ten včerejší bývají často testovány, aby trh zjistil, jestli je připravený k dalšímu pohybu. To by v případě dneška znamenalo reakční prodeje k LVN 1,1251*. Tu by kupci měli udržet. Jestliže se dostaneme pod ní, bude mít trh pravděpodobně tendenci jí vyplnit celou. Na druhou stranu, pokud kupci ukážou svou sílu a již zpočátku překonají včerejší high, pak možná uvidíme nové iniciativní nákupy až k dalšímu swingovému high z 1. září nebo ještě výš.

V ekonomickém kalendáři nás dnes nečeká nic extra významného.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!