EUR/USD 12. 1. 2016

EUR/USD 12. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší trh plně naplnil naše předpoklady. Zpočátku se projevila reakční aktivita přesně na VPOC 1,08715. Kupci zde však nenabrali dostatečné síly pro vznik nového pohybu vzhůru a naopak byli nuceni snížit cenu pod zmiňovaný VPOC. Zde podle našeho předpokladu končila nákupní hypotéza a skutečně, trh se ani přes několik pokusů nakonec nikam nevydal a po zbytek dne se prakticky nic nestalo. Byl vytvořen poměrně vyvážený profil neutrálního dne a zároveň druhý inside day po sobě (počítaje jen denní seance)

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Otevíráme přímo na včerejším VPOC na velmi zobchodované oblasti. Z této oblasti se trh bude muset někam vydat, než se však rozhodne, může to trvat. Jakmile se tak stane, může dojít k impulzivnějšímu pohybu na prodejní stranu k úrovni 1,08 nebo na nákupní stranu k úrovni 1,1. Je však třeba sledovat aktivitu a správně odhadnout, zda už je čas pro opuštění aktuální zhuštěné oblasti.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 12. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!