EUR/USD 12. 1. 2017

EUR/USD 12. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší den začal od počátku výprodejem. Takovým, že za sebou nechal 1,05345, pozastavil se jen na nějakou dobu u 1,05 a stihl dojít až k 1,04515. Pak ovšem přišla očekávaná konference s Donaldem Trumpem. Výsledkem bylo smazání veškerých ztrát a atakování swingového high 1,06175. To i přes fundamentální nápor opět vydrželo a odrazilo. Až ke konci asijské seance se podařilo toto high prolomit. Máme tedy za sebou velice turbulentní den.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes je situace zajímavá právě tím, že jsme prolomili silné high, které tak dlouho odolávalo. V takové situaci se poměrně dobře orientuje. Prvním předpokladem bude vývoj reakční aktivity, který otestuje právě toto high. Aktuálně to znamená jen několik pips níže. Pokud je již minulá distribuce příliš levná, měli by se objevit kupci a začít hnát cenu vzhůru. Pokud se objeví dokonce bez reakční aktivity, znamená to velmi silné přesvědčení. Prvními cíli by měla být stará LVN 1,0683 a 1,07.

Pokud se kupci neobjeví, znamená to, že na proražení high ještě není ten správný čas a cena se vrátí do staré distribuce, zde nám včerejšek zanechal LVN 1,0589 a 1,0565.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 12. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!