EUR/USD 12. 10. 2015

EUR/USD 12. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

V pátek jsme upozorňovali na možnost proražení high střednědobé distribuce ze dne 2. 10. Tento scénář se skutečně naplnil i s očekávaným nalezením iniciativní nákupní aktivity. Po proražení se cena učebnicově vrátila otestovat proraženou úroveň a tím poskytla zajímavou příležitost pro vstup do longu. Po zbytek dne byl trh v uptrendu s jednou větší korekcí. Nastartovalo ono proražení nový trend nebo trh bude mít tendenci vrátit se do rozpětí? Zároveň máme nyní na dosah také high distribuce dlouhodobé z 18. 9., jejíž proražení by skutečně mohlo mít za následek otočení dlouhodobého trendu na trhu.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Povíkendové otevření bylo klidné a téměř bez gapu. Cena mírně stoupá. Pro dnešní den existují dvě hlavní možnosti. Pokud se trh vydá nad páteční high a bude pokračovat v pohybu vzhůru, pak lze reakci očekávat na hluboké LVN 1,1410* z minulosti. Cíl tohoto pohybu je aktuálně na hranici dlouhodobé distribuce 1,1475*, což za dnešek lze zvládnout. Pokud se trh otočí a vrátí se do předchozího rozpětí, znamená to, že nad ním nebylo nalezeno dostatečné množství iniciativních kupců. V takovém případě by trh měl zpomalit jak o tom mluví teorie aukce v oblastech vysokých zobchodovaných objemů. Na fundamenty bude pondělí velice klidné.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!