EUR/USD 12. 10. 2016

EUR/USD 12. 10. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera se potvrdil ten nejčernější prodejní scénář. Low 1,1106 bylo proraženo bez problému a následně se skutečně objevila další prodejní aktivita, kterou jsme předpokládali. Její síla však naše předpoklady překonala, když se nyní obchoduje na ceně 1,1042.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes je třeba mít na paměti, že trh je pod silným prodejním tlakem. Jakýkoli long doporučujeme si dobře rozmyslet a spíše hledat zajímavé úrovně pro shorty. Mezi ně by mohly patřit především včerejší VPOC 1,1058 a včerejší hlavní swingové low 1,1072. Pokud se zde objeví prodejní aktivita, budeme očekávat nová low, v případě pokračující silné aktivity se může trh dostat až k dlouhodobému magnetu 1,1.

Jakmile trh prorazí 1,1072 a nenajde známky prodejní aktivity, opouštíme Shortovou hypotézu a začneme se orientovat na sledování trhu, případně agresivní longy směrem k 1,1106 a 1,11235.

Dnes večer do sentimentu promluví FOMC Minutes, buďte na pozoru před vysokou volatilitou.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 12. 10. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!