EUR/USD 12. 12. 2016

EUR/USD 12. 12. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Po počáteční rovnováze trh skutečně i v pátek pokračoval v poklesu. Na 1,05515, což bylo jedno z posledních low, našel korekci. Poté pokles ještě pokračoval, ale 1,0525 již nedosáhl. Neděle začala s menším gapem, který byl již uzavřen a nyní obchodujeme na zavíracích úrovních z pátku.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes by měl trh po divokém konci minulého týdne spíše konsolidovat, ale s mírnou náklonností na nižší stranu. Pokud se to potvrdí, může se dočasně zastavit o páteční low, ale důležitá úroveň 1,05, kterou jsme v denní seanci ještě neviděli, je také na dosah.

Pokud trh zvolí korekci, lze čekat silnou bariéru prodejců na 1,0597. Očekávané pravděpodobné rozpětí je 1,05295-1,0597.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 12. 12. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!