EUR/USD 12. 5. 2016

EUR/USD 12. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera zvítězila sekundární hypotéza, což bylo zřejmé již v prvních hodinách dne. Úroveň 1,14235 neodpovídala úplně přesně představám trhu. Korekce nastala o něco níže a následně byla proražena. High však bylo nalezeno na další naší úrovni 1,14475, a to téměř na pip přesně. Vše se tak odehrálo v rámci aktuální distribuce. Včerejší profil je velice zvláštně rozložený a dnes jej trh možná bude chtít opravit.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Nedostane-li trh impuls, pravděpodobně se dnešek bude opět odehrávat v užším rozpětí. Po včerejší se nabízí test úrovně 1,1403, což je včerejší výrazná LVN. Zde by mohli dorazit silní kupci a následně se pokusit o nové high. Pokud nedorazí, čekáme nevýrazný pomalý pokles ke včerejšímu low, který může pokračovat až k low distribuce 1,13565. Dopoledne se čeká nejvýznamnější událost měsíce pro britskou libru. Překvapivý výsledek může ovlivnit i náš měnový pár. Také odpoledne v kalendáři nalezneme ekonomické reporty, které je potřeba při obchodování vést v patrnosti.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 12. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!