EUR/USD 12. 9. 2016

EUR/USD 12. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

V pátek jsme otevírali poblíž VPOC předchozího dne 1,1274. Ten zapůsobil od počátku jako jasná rezistence, přes kterou se trhu nechtělo. Podporovala tak naši hypotézu o proražení low. Dlouho se však trh nechtěl vydat ani jasným prodejním směrem. Stalo se tak až v americké seanci snad i pod tíhou fundamentů. Propad byl natolik silný, že ignoroval i námi očekávané úrovně supportu 1,1244 a 1,12275. Následná korekce však cenu vrátila zpět do nynější distribuce.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Pondělí by konečně mohlo trh trochu uklidnit. Pokud budou kupci mít sílu dostat se k pátečnímu high 1,1274, budou mít opět problém s jejím proražením. V oblasti se nachází také VPOC celého dne. Případné proražení by se mohlo setkat s impulzivním pohybem. Pod cenou se zase nachází LVN pátečního impulzivního výprodeje, se kterou by mohli mít problém prodejci. Po případném proražení nečekáme impulzivní pohyb, ale postupné vyklesání k pátečnímu low.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 12. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!