EUR/USD 13. 1. 2017

EUR/USD 13. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší analýza se vydařila na výbornou. Po počáteční nerozhodnosti přišla reakční aktivita k předchozímu swingovému high 1,06175. Následovala iniciativní aktivita kupců podle předpokladu, která se skutečně zastavila přesně na 1,0683. Na víc se kupci prozatím nezmohli, a tak se cena nyní pohybuje opět v okolí bývalého high.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Situace je včerejšku poměrně podobná, vše komplikuje jen včerejší VPOC, který může bránit kupcům v dalších pokusech o růst. Jinak zůstávají úrovně stejné a přikláníme se spíš k tomu, že kupci se pokusí pokračovat nebo spíše nastolit trend.

Pozor také na dnešní americké fundamenty, které mohou hnout s odpoledním trhem.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 13. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!