EUR/USD 13. 10. 2015

EUR/USD 13. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Pondělí zpočátku vypadalo, že by skutečně mohlo pokračovat v uptrendu. Trh celkem rychle došel k námi avizované LVN 1,1410*, kde nabídl slušné umístění pro short. Reakce stačila cenu až na úroveň pátečního VPOC, tam však už cena zůstala a do konce seance kolem ní víceméně jen rotovala. Rozpětí bylo podprůměrné, trh nevolatilní, ale alespoň v londýnské seanci byla příležitost k obchodování.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Včerejší den tedy přinesl jen informaci o tom, že nad cenou se nacházejí nějací reakční obchodníci, jejich přesvědčení však není příliš silné. Hypotéza tak zůstává podobná včerejší s tím rozdílem, že LVN 1,1410* již není v platnosti, neboť zde včera bylo vytvořeno spíše slabé high, které má vyšší pravděpodobnost proražení. Stejně tak bychom nepřikládali velký význam včerejšímu low. Korekční úrovně vyznačené na grafu jsou dnes spíše orientační, neboť trh jim z našeho pohledu nedává dostatečně silný mandát na proražení. Proto jsou bez popisků. Pokud se vám podaří někde vstoupit do longu a vyvine se silnější růstový pohyb, jediná “jasná” úroveň pro profit targety je na ceně 1,1475*. Vzhledem k tomu, že ani dnes se nečeká vetší množství důležitých fundamentů, je dost možné, že trh bude podobně klidný jako včera.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!