EUR/USD 13. 10. 2016

EUR/USD 13. 10. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší hypotéza se potvrdila s neobvyklou přesností. Trh si nejdříve dvakrát kmitnul k VPOC předchozího dne 1,1058, kde se objevila opět silná prodejní aktivita. Ta skutečně trh bez problémů dotlačila k psychologické úrovni, která již dlouho hraje v trhu důležitou roli – 1,1. Dále již trh nepustila a ten tak zůstal až do večerního FOMC na stejných cenách. FOMC zvýšilo dočasně volatilitu, ale taktéž cenu výrazně neodchýlilo.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes budeme otevírat poblíž zajímavého včerejšího VPOCu, který by mohl posloužit jako další odrazový můstek pro prodejní aktivitu. Trh však již musí být poměrně přeprodaný a neškodil by mu jeden den korekce nebo alespoň konsolidace.

Proto mírně preferovanou hypotézou je dnes návrat k 1,1058 a posléze spíše oscilace mezi 1,1 a 1,1058. Mírně nepravděpodobnější je další pokračování prodejní aktivity. Pokud jako základ neposlouží 1,10225, může se odrazit také od 1,1058. Prvním cílem této aktivity je stará úroveň 1,097, což je důležité low z denního grafu.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 13. 10. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!