EUR/USD 13. 11. 2015

EUR/USD 13. 11. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Včera se nám trh konečně rozhýbal, a to na obě strany. Krátce po otevření trh zamířil přímo ke zmiňovanému úternímu VPOC 1,06935, otestoval jej prakticky na pip a vyrazil vzhůru. Pohybu pomohly americké fundamenty a konečně bylo otestováno bývalé low 1,0811, opět téměř na pip přesně. Obě úrovně přinesly velmi zajímavou oblast pro vstup do obchodu. Ke konci dne se ještě podařilo předchozí denní high překonat.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Informace z trhu zní jasně. Prodejci nebyli schopní vytvořit nové low, ba ani to staré otestovat. Kupci ale konečně zvládli otestovat vyšší úrovně a nakonec je i překonat. Dnes bychom se proto mohli dočkat testů dalších úrovní, které zanechal předchozí prodejní pohyb. Zajímavě se doplňuje včerejší výrazná LVN s nejvyššími objemy předchozího dne. LVN by mohla posloužit jako slušný základ pro další pohyb vzhůru. Pokud se probudí kupci, mohla by být dnes otestována úroveň 1,08545, čímž by oprava slabých struktur z minulého pátka byla hotova. Pochopitelně se může stát, že prodejci se vrátí a donutí cenu klesnout pod tuto LVN 1,0746. Pak bychom čekali spíše konsolidovaný trh v oblasti vysokých objemů.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 13. 11. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!