EUR/USD 13. 12. 2016

EUR/USD 13. 12. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší hypotéza byla bohužel zmařena poměrně rychle po otevření v Londýně. Trh vystřelil rovnou k 1,0597, kde dlouhou dobu kmital a trh zde nalezl férovou cenu. Až v americké seanci vyhráli tento boj kupci a posunuli cenu zase o něco výš. Zahájili tím pravděpodobně cestu k nízkým objemům mezi 1,0683 a 1,0727.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes by tedy trh měl spíše pokračovat v cestě za korekcí čtvrtečního pohybu vyvolaného evropskou centrální bankou. Ten by měl narazit na první bariéru na 1,0683. Pokud bude pokračovat v růstu, úrovní následuje celá řada, čekáme však zaplnění všech nízkých objemů až po 1,0732.

Pokud kupci sílu nebudou mít, což se projeví tím, že nebudou schopni k 1,0683 dojít, budou pravděpodobně chtít otestovat přinejmenším včerejší VPOC 1,06085.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 13. 12. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!