EUR/USD 13. 5. 2016

EUR/USD 13. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera jsme předpokládali pokles k úrovni 1,1403 a zde uvažovali nástup silných kupců. Tomu však dlouhou dobu nic nenasvědčovalo, a tak skutečně došlo k proražení této úrovně a otestování low předchozího dne reprezentovaného úrovní 1,13805. Kupci přišli až zde a byli dokonce schopní otestovat high dne, aby však později prodejci cenu stlačili opět o trochu níže. Zůstali jsme tak na cestě k low distribuce 1,13565.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes bychom mohli test této úrovně 1,13565 dokončit. Pokud se však ke slovu dostanou kupci, budou mít těžkou práci. Stojí před nimi včerejší VPOC 1,1407 a následně dvě silné úrovně hned při sobě 1,142 a 1,1426. Tyto úrovně by mohly nabídnout rozumný vstup do short pozice, avšak s vyšším stoplossem než obvykle. Pokud skutečně trh ovládnou prodejci a prorazí i 1,13565, jejich dalším cílem je až úroveň 1,13115. Pozor na páteční fundamenty, které mohou hypotézu dnešního dne značně ovlivnit.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 13. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!