EUR/USD 14. 1. 2016

EUR/USD 14. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Trh se včera skutečně vydal cestou naší nejpravděpodobnější hypotézy. K úrovni 1,08 se zpočátku přiblížil, ale opět ji neotestoval úplně, chyběly asi 3 pips . Každopádně vidíme, že v okolí této úrovně jsou přítomní silní kupci, kteří měli sílu cenu odrazit. Ta doputovala v VPOC předchozího dne, kde vytvořila další distribuci. Mezi distribucemi vznikla krásná LVN. V závěru seance pak cena vystoupala ještě o něco výše.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

LVN ze včera by se slušelo řádně otestovat. Mohlo by k tomu dojít ve formě reakční aktivity, jelikož dnešní otevření se koná mimo včerejší rovnovážnou oblast. Další vývoj není jasný, jelikož se nacházíme v dobře proobchodované oblasti. Bude potřeba sledovat, jak obchodníci na úroveň reagují. Pokud zde budou kupci, mohou posunout včerejší high. Pokud nebudou dostatečně silní, prodejci se mohou odhodlat k lepšímu testu 1,08. Pozor dnes ovšem na fundamenty. Zasedá dnes britská centrální banka, která svými rozhodnutími může ovlivnit i euro, a následně také ECB.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 14. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!