EUR/USD 14. 10. 2015

EUR/USD 14. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Úterý se ukázalo být volatilnější verzí pondělka. Oblast hodnoty slabě stoupla, ale v zásadě trh rotuje stále kolem stejné úrovně. To podle teorie aukce znamená, že obchodníci s hodnotou instrumentu souhlasí a jsou ochotní uzavírat obchody. Pro nastartování směrového pohybu bude potřeba změna sentimentu a vnímání aktuální hodnoty. Tu mohou přinést fundamentální události, ať už plánované nebo neplánované.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Bohužel z hlediska výhledu se stále nic nemění, dokud trh nebude rozhozen z rovnováhy. To může způsobit například odpolední sledovaný ukazatel maloobchodního prodeje z USA v kombinaci s dalšími fundamenty. Zajímavé úrovně poblíž aktuální ceny stále nemáme, pouze cílová úroveň kupců 1,1475* a relativně silný včerejší VPOC. Ostatní úrovně plynoucí z grafu jsou i nadále jen orientační.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!