EUR/USD 14. 11. 2016

EUR/USD 14. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

I tentokrát trh potvrdil naše úrovně, když v pátek respektoval jak 1,086, tak 1,08355, která se stala absolutním low. Víkendový gap byl malý, ale nebyl uzavřen a trh opět míří k nižším hodnotám. Trh se pohybuje na hodnotách z letošního ledna.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Tlak na růst dolaru je zřejmý. Přesto vždy když se objeví gap, jednou z hypotéz je reakční aktivita, která povede minimálně k uzavření gapu. Dnes je to teda úroveň 1,08355. Nezřídka se ale stává i to, že tato aktivita zamíří až v VPOCu daného dne, dnes reprezentovaným úrovní 1,0872. Dnes zároveň připadá v úvahu také výrazná páteční LVN 1,08635.

Další hypotézou je samozřejmě pokračování aktivity ve směru gapu. Je pondělí, a tak by trh konečně mohl konsolidovat. Pro úrovně supportu musíme hluboko do minulosti, trh by si je měl přesto pamatovat. Dnes podle nás připadají v úvahu 1,07775 a 1,07465. Rozpětí předpokládáme mezi 1,07465 a 1,08635. Pravděpodobný pohyb je však opět spíše k nižším hodnotám.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 14. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!