EUR/USD 14. 12. 2015

EUR/USD 14. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

V pátek jsme zpočátku dvakrát testovali úroveň 1,0944 – kupci v obou případech udrželi. V takovém případě jsme očekávali cíl 1,10185, který byl bez problému i s pomocí fundamentů splněn a nabídl možnost vstupu do rychlého shortu. Konec obchodního týdne byl pak ve znamení konsolidace. VPOC i rovnovážná oblast se nám posunuly kousek výš, takže kupci odvádějí dobrou práci.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Pokud budou kupci odvádět dobrou práci i nadále, dočkáme se brzy nového high. Dnes to ještě být nemusí, víme, že pondělí je nejklidnějším dnem týdne a navíc ekonomický kalendář je v podstatě prázdný. Nyní se cena nachází opět poblíž úrovně 1,0944 a nevypadá to na příchod výrazné aktivity. Dnešní den tedy očekáváme spíše rovnovážný s možností vyplnění páteční hlavní LVN.

[av_promobox button=’yes‘ label=’Výzva‘ link=’manually,https://ziskejucet.cz/vyzva‘ link_target=“ color=’theme-color‘ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff‘ size=’large‘ icon_select=’yes‘ icon=’ue8a8′ font=’entypo-fontello‘]
STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.
[/av_promobox]

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.
30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 14. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!