EUR/USD 14. 7. 2016

EUR/USD 14. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejšek byl na tržní pohyby a distribuci objemů poměrně zvláštní den. Zanechal nám rozbitý profil plný LVN a třemi výraznými distribucemi. Z cenového hlediska euro smazalo veškeré své ztráty z předchozího dne.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Start dnešních prvních evropských burz je poměrně aktivní. Z předešlého dne se zdá, že se kupci nechtějí vzdát a dovolit prodejcům otestovat spodní stranu aktuální několikadenní distribuce. Nyní mají kupci tedy příležitost vydat se k její horní straně a jelikož nepustili prodejce k té spodní, zvýšila se pravděpodobnost proražení vzhůru. Jako hlavní referenční úroveň dnes použijeme spodní stranu LVN 1,10925.

Pokud se od ní cena odrazí, můžeme čekat cestu k úrovni 1,11865. Pokud nikoli, očekáváme pokračování podivných pohybů v aktuálním cenovém rozpětí.

Dnes má svůj den Bank of England, která bude po Brexitu sledována více než kdy dříve. I na euru je proto potřeba dát pozor na nečekané pohyby a zvýšenou volatilitu.

 

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 14. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!