EUR/USD 14. 9. 2015

EUR/USD 14. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Pátek začal rozpačitě a dlouho nebylo jasné, kam trh vlastně směřuje. Nakonec reakční prodeje donutily trh vyklesat ke zmíněné LVN 1,1251*, od které se trh odrazil a cena si nakonec došla až pro high 1,1335*, nad kterým se také uzavřelo.

Výhled na dnešní den

Je vidět, že trh nyní nemá problém přijímat vyšší ceny. Páteční profil však nebyl úplně kompletní, a tak předpokládáme v průběhu dne korekci alespoň k LVN 1,1313*, která je zároveň high rovnovážné oblasti, a tak poskytuje trhu silný support. Odtud by již mohly pokračovat nákupy, jejichž cíl je na hodnotě 1,1387*, což je dosud neotestovaný VPOC z divokého dne 26.8. Jen připomínám, že tuto informaci nelze vyčíst z běžného cenového grafu. Pokud nákupy nepřijdou a dostaneme se do páteční rovnovážné oblasti, lze očekávat zpomalení trhu.

Z hlediska plánovaných fundamentů by dnešek měl být úplně klidný. Je pondělí, a tak dejte pozor na to, jak začnete obchodování tohoto týdne.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!