EUR/USD 15. 10. 2015

EUR/USD 15. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Londýnská seance si včera stále držela status rovnovážného trhu bez směrového pohybu. To se podařilo konečně změnit až s odpoledními fundamenty z USA, na což jsme upozorňovali. Díky výsledkům reportů přišli do trhu noví kupci ochotní nakupovat Euro. Cíl dojít na střednědobé high 1,1475* byl bez problému splněn a celkový pohyb se zastavil až na krásné úrovni 1,15*, tedy alespoň na trhu futures. Uvidíme, jak se bude aktivita vyvíjet dále, ale z hlediska denního grafu se může chystat otočení trendu a mazání ztrát z minulého roku.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Pod cenou se vytvořilo několik silných úrovní, které by z hlediska teorie aukce měli bránit kupci, pokud chtějí udržet uptrend. Nejblíže je zajímavá LVN kombinovaná s včerejším intradenním swingovým high 1,1465*. Pod ní je včerejší VPOC, ten však vzhledem ke struktuře nemusí být tak spolehlivý, jak jsme poslední dobou zvyklí. A pod ní konečně další LVN 1,1437*. To všechno jsou úrovně, které mohou trh podpořit v uptrendu. Pokud nevydrží, hrozí, že se cena definitivně dostane zpět do nedávné rovnováhy.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

 

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!