EUR/USD 15. 11. 2016

EUR/USD 15. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Reakční nákupní aktivita včera nedostala žádnou šanci. Trh vystřelil rovnou k nižším hodnotám a atakoval i 1,07465. Těsně pod ní nastala první reakce kupců, nezvládli však vytvořit ani nové high. Následující výprodej zamířil až k 1,07105, kterou jsme měli připravenou, ale bohužel se nevešla do včerejšího grafu. Stalo se z ní low celého dne.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Aktuálně se cena pohybuje poblíž včerejšího high, to indikuje možnost zaplnění víkendového gapu alespoň dnes. Pravděpodobnost, že se to stane, se zvýší po proražení včerejšího high 1,10792. Reakce prodejců by měla nastat na 1,08355 nebo 1,08635.

Pokud opět budou určovat směr prodejci, čekáme silné rezistence na včerejší LVN 1,07315 a VPOC 1,072, po proražení včerejšího low může opět následovat impulzivní výprodej.

Dnes nás čeká slušná série makroekonomických dat, na které je potřeba dát pozor. Přijdou informace o HDP, CPI a další, a to z většiny důležitých ekonomik jako Německa, Velké Británie, USA, Eurozóny, ale také z alespoň pro nás důležité České republiky a dalších zemí střední Evropy.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

 

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 15. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!