EUR/USD 15. 12. 2015

EUR/USD 15. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Pondělí bylo zpočátku klidné, později se objevili kupci a začali vyplňovat výraznou LVN v pátečním profilu. Ještě později aktivita kupců vyústila až v test současného střednědobého high, kde opět zasáhli prodejci. High se tím však značně zeslabilo a jeho proražení je již na dosah. Rovnovážná oblast se sice snížila a celkový včerejší profil je podivně rozbitý, seanci však jasně vládli kupci.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Jak bylo řečeno, high nad cenou je v současnosti již velmi slabé a i otevírací cena se mu bude značně blížit neboť asijská seance zaznamenala uptrend. Pokud bude proraženo, momentální střednědobý cíl z kompozitního profilu je VPOC na ceně 1,2. Proražení může doprovázet zrychlení ceny. Samozřejmě se může také stát, že prodejci zabojují a cenu srazí k nižším hodnotám.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 15. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!