EUR/USD 15. 3. 2016

EUR/USD 15. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera se potvrdila prodejní hypotéza, když po otestování VPOC 1,11575 trh vyrazil k nižším úrovním. Pohyb nebyl nikterak impulzivní, ale tvořil poctivé korekce. Úroveň 1,10585 se zatím otestovat nepodařilo, uvidíme co se stane dnes. Již od prvních evropských otevření se však zdá, že navrch dnes mají kupci.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Již od osmi hodin o sobě dávají vědět silní kupci. To může, ale nemusí předznamenávat dnešní náladu. Cílem kupců je překonání čtvrtečního high, na to však dnes budou potřebovat velkou energii, kterou by musel dodat nějaký impulz. Svou práci však budou chtít odvést také prodejci. Pod cenou mají stále neotestovanou úroveň 1,10585. Pokud by i tuto prorazili, opodál je kompozitní LVN 1,09865.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 15. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!