EUR/USD 15. 7. 2016

EUR/USD 15. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejšek kupeckou hypotézu potvrdil. Cena se krásně odrazila od zmiňované LVN 1,10925. Následně přišly minuty Bank of England a vyhlášení nové úrokové míry. Ta byla nakonec, v rozporu s tržním konsenzem zachována na stávající úrovni. Trh EUR/USD si to nejdříve přebral růstově, následně vystřízlivěl a cena se vrátila na původní úroveň. Když si tedy odmyslíme impulzivní pohyb v důsledku fundamentů, hlavní hypotéza byla splněna na jedničku.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

 

Dnešní den začal smutnými zprávami z Nice, které mohou samozřejmě mít také vliv na vývoj a volatilitu kurzu. Jak bylo včera řečeno, trh by nyní měl směřovat za úrovní 1,11865. Jasný uptrend to zřejmě nebude, ale postupně by k této úrovni trh měl směřovat.

Pokud do trhu vstoupí prodejci, budou chtít opět otestovat úroveň 1,10925 a pakliže ji prorazí, budou chtít pokračovat k 1,10655.

I dnes však hypotézy mohou změnit fundamentální události. Jednak aktuality v souvislosti s včerejším útokem, ale také nabitý ekonomický kalendář zvláště americkými reporty.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 15. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!