EUR/USD 15. 9. 2015

EUR/USD 15. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

První den týdne splnil předpokládaný scénář jen částečně. Trh od začátku reakčně klesal až k LVN 1,1313* (1,1329* na novém prosincovém kontraktu). Ta support přinesla, ale pouze dočasně a cena vyklesala až k low rovnovážné oblasti. Pod LVN cena podle předpokladu zpomalila a oblast nižších objemů zaplnila.

Výhled na dnešní den

Cena otevře poblíž včerejšího VPOCu, tedy ceny s nejvyšším objemem zobchodovaných kontraktů. To značí nejvyšší pravděpodobnost klidného typu otevření a chování trh tzv. open-auction. Nad aktuální cenou stále čeká aktuální cíl, což je netestovaný VPOC 1,1402*. Pod cenou jsou nyní kvalitními supporty včerejší a páteční low. Jasné vodítko pro tržní směřování však v trhu není, uzká rovnovážná oblast naznačuje, že trh je v rovnováze.

Rozčeřit by ji mohly dnešní fundamenty. Dopoledne bude zveřejněn celkem sledovaný německý ZEW index, odpoledne potom přijde větší množství dat z USA.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!