EUR/USD 15. 9. 2016

EUR/USD 15. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší dopoledne bylo ve znamení naprosté neaktivity, trh osciloval v úzkém kanálu. Až americká seance přinesla pokus kupců o proražení high rozpětí, o kterém jsme několik dní psali. Tento pokus se skutečně zastavil přesně na úrovni 1,12745, kde se vytvořil ukázkový dvojitý vrchol a následně trh pokračoval zpět do rozpětí. Kolem úrovně 1,1224 se vytvořil VPOC.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Rozpětí zůstává stále v platnosti. Včera se v profilu vytvořila LVN, která může být dobrým základem pro prodejce. Ti mají po včerejším výpadu kupců za úkol pokusit se otestovat spodní stranu rozpětí. Stále platí, že proražení může přinést impulzivní pohyb směrem ven díky nahromaděným stoplossům.

Pokud se žezla ujmou kupci, jejich cesta k high rozpětí by již měla být pomalejší, ale jistější. Stejně tak i pravděpodobnost, že by rozpětí prorazili, vzrostla.

Dnes nás čeká BoE, která může zahýbat i tímto trhem. Odpoledne na ni naváže série fundamentů z amerického trhu práce.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 15. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!