EUR/USD 16. 1. 2017

EUR/USD 16. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Pátek ukázal opět spíš nerozhodnost. Nejprve se trh přesunul zpátky na férovou cenu předchozího dne, kde se po nějakou dobu pohyboval. Poté přišla snaha o atak dosavadního high, kupci ale neměli sílu na to, aby k němu alespoň došli. Americká seance spolu se svými fundamenty trh rozkmitala, a to především směrem dolů. Trh si sáhl na starou distribuci, ale tam už se zase silní kupci našli. Došli k VPOCu a tím den v podstatě skončil. Nyní ale obchodujeme opět na pátečním low a tím pádem také ve staré distribuci.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes bychom předpokládali klidnější pondělí, poslední pondělky se však jako vzor klidu zrovna neukázaly. Předpokládáme, že jako dobré vodítko by mohla sloužit stále 1,06175. Pokud ji překonáme, lze čekat test pátečního VPOCu 1,06465, který je shodný s tím čtvrtečním.

Pokud půjdeme dolů, tam nás čeká složitější situace. Jde o oblast dobře proobchodované distribuce, která skončila rychlým fundamentálním pohybem, ve kterém najdeme spoustu LVN. Všechny tyto LVN si může trh pamatovat jako neférové ceny.

Předpokládané rozpětí zůstává v rozmezí 1,0586 – 1,06465.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 16. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!