EUR/USD 16. 10. 2015

EUR/USD 16. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Včera se krátce po otevření v Londýně objevila poměrně silná prodejní reakční aktivita. To alespoň pro nás byla méně pravděpodobná situace, ale i na ně je potřeba být připraven. Dvě naše úrovně byly téměř bez reakce proraženy a pohyb se zastavil až na poslední – LVN 1,1437*. Následně se trh pohyboval v oblasti mezi touto úrovní a LVN 1,1465*, na kterou jsme také upozorňovali. Ve 14:30 potom přišel další výrazný prodejní pohyb, tentokrát v důsledku reakce na fundamentální událost. Trh došel až do oblasti úterní hodnoty a tam zůstal rotovat. Na včerejším příkladě je krásně vidět, jak ceny v minulých oblastech hodnoty zpomalují přesně tak, jak to říká teorie aukce.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Nejzajímavější úrovní, kterou trh včera vytvořil, je LVN 1,1433*, což je v podstatě podobná oblast, kde vznikla LVN i včera. Trh tuto oblast bude chtít otestovat, zda ještě platí přesvědčení o ní. Ceny poblíž 1,15* byly jasně odmítnuty, a tak je možné, že se budeme opět vracet na opačnou stranu středně- a dlouhodobého rozpětí. O síle prodejní aktivity rozhodnou především včerejší VPOC a včerejší low. Pokud povolí, je prodejní aktivita silná, aby pokračovala v pohybu níže. I dnes je potřeba být na pozoru před dopoledními a odpoledními reporty.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!