EUR/USD 16. 11. 2015

EUR/USD 16. 11. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

V pátek jsme napsali, že bychom se mohli dočkat dalších testů vyšších cen, které za sebou zanechal silný pohyb z pátku předchozího. Dále jsme napsali, že jako základ by mohla posloužit LVN 1,0746. Ta skutečně hned zpočátku otestována byla, následný pohyb vzhůru však nebyl tak silný, aby zvládl překonat čtvrteční high. Do trhu tak přišli prodejci a cenu stlačili pod danou LVN. Zajímavá situace nastala po dnešním otevření. Otevřelo se s malým gapem, což bývá tradičně oblíbený signál pro obchodníky spekulující, že gap bude uzavřen. Před uzavřením gapu se však trh otočil a pravděpodobně v důsledku hromadného vypínání pozic na stoplossech se objevil silný prodejní pohyb. Cena je však již zpátky, což tuto hypotézu ještě potvrzuje.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Nacházíme se v oblasti, která je již proobchodovaná víc než dost, a tak v ní je nedostatek zajímavých úrovní. Pro zajímavou akci je třeba, aby se trh z rozpětí minulého týdne vymanil. Aby toho nebylo málo, tak otevírací cena bude poblíž pátečního VPOC. Když přičteme klidné pondělí, vyjde nám, že dnešní den by měl přinést spíše chop a nevýrazný pohyb. Něco možná změní dopolední fundamentální události. Dostat se z rozpětí minulého týdne, to je dnes z našeho pohledu jediný recept na zajímavé směrové pohyby.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 16. 11. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!