EUR/USD 16. 11. 2016

EUR/USD 16. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera byl zpočátku seance vidět optimismus, který směřoval k uzavření gapu. Optimismus byl možná posílen pozitivním ZEW indexem sentimentu, ale gap se nakonec uzavřít nepodařilo. Zhruba v půli cesty zasáhli prodejci a začali stlačovat cenu níže. I zde dost možná pomohly pozitivní data z americké ekonomiky. Low však zůstalo na hodnotách předchozího dne.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Aktuálně prodejci opět tlačí cenu dolů a aktuální low se tak ocitá pod tlakem. Bude-li proraženo, musíme se dívat na aktivitu. Cena je již velmi nízko, proto zde můžou zasáhnout reakční kupci a zvrátit vývoj opačným směrem. Včera jsme viděli, že nižší low nechtějí dovolit. Jako dobré měřítko může posloužit také včerejší VPOC 1,07235. Kupcům bude v růstu bránit včerejší zajímavá LVN 1,07565.

Pokud ale low povolí a neobjeví se reakční aktivita, může se objevit další impulzivní výprodej.

I dnes nalezneme množství fundamentů, ale spíše menšího a středního významu.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 16. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!