EUR/USD 16. 12. 2015

EUR/USD 16. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Včera jsme měli možnost vidět to, čemu aukční teorie říká selhání aukce. Vše se odehrálo v průběhu otevírání londýnské burzy. Ještě krátce před ním trh zvládl vystoupat kousek nad střednědobé high a vytvořil vyšší. Nebyli však nalezeni iniciativní kupující, a to ani po otevření v Londýně. To způsobilo převahu prodejců, a to takovou, že se z ní vyvinul prodejní trendový den. Downtrend dosáhl až na úroveň 1,0903, kterou také již několik dní udržujeme v povědomí a v grafech.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Hlavním tématem dneška jsou dopolední CPI eurozóny, ale především FOMC Minutes. Celý svět bude netrpělivě čekat, zda konečně přijde zvýšení úrokové míry. Konsenzus je zvýšení z 0,25 % na 0,375 %, což se nezdá jako velký skok, ale uvědomme si, že s úrokovou mírou Fed nehýbal už 7 let. Ať už se konsenzus potvrdí či nepotvrdí, večer rozhodně nedoporučujeme obchodovat. Nikdy nevíme, jak si trh výsledek ve finále přebere. Vzhledem k obrovské očekávanosti události bychom dnes s výjimkou dopoledního vyhlašování CPI čekali spíše klidný den bez jasného pohybu a s menší aktivitou.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 16. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!